Kowiesy

Galeria Top

Biuletyn Informacji Publicznych

Wyszukiwarka

Wyszukaj na stronie

Kalendarz, Imieniny

Dzisiaj:
Czwartek, 24.09.2020
Imieniny:
Gerarda, Teodora, Marii

Menu główne

Nawigacja

  • SPISY 
  • POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 

Treść strony

AKCJA SPISZ SIĘ PRZEZ INTERNET ZDOBĄDŹ UPOMINEK

 

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kowiesy!

 

Informuję, że w okresie od 1 września do 30 listopada 2020 roku będzie przeprowadzany w całej Polsce POWSZECHNY SPIS ROLNY, podczas którego spisywany będzie stan gospodarstw rolnych na dzień 1 czerwca 2020 roku

 

Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Użytkownicy gospodarstw rolnych w ramach spisu rolnego są obowiązani do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi.

Na terenie gminy Kowiesy pracami spisowymi kieruje Wójt Gminy Kowiesy jako Gminny Komisarz Spisowy przy pomocy Gminnego Biura Spisowego. Koordynatorem działań związanych ze spisem rolnym na terenie gminy jest Teresa Słoma – Sekretarz (tel. 46 8317026 w. 23, adres e-mail: sekretarz@kowiesy.pl).

 

Podczas tegorocznego spisu obowiązkową formą zbierania danych jest samospis internetowy. Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie dokonają samospisu internetowego mogą przekazać poprzez wywiad telefoniczny przeprowadzany przez rachmistrza telefonicznego lub bezpośredni wywiad przeprowadzany przez rachmistrza terenowego podczas wizyty w gospodarstwie, jeżeli nie będą ograniczone kontakty bezpośrednie z uwagi na epidemię w kraju.

 

Aplikacja do samospisu internetowego będzie dostępna od 1 września. 

Wizyty rachmistrzów w gospodarstwach rolnych rozpoczną się od 1 października br.

W Urzędzie Gminy Kowiesy udostępniono stanowisko komputerowe, z którego będą mogli skorzystać użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy nie będą w stanie dokonać samospisu w inny sposób.

 

Aby zachęcić osoby do dokonywania samospisu przez internet Urząd Statystyczny w Łodzi ogłosił akcję „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!” , w ramach którego pierwszych 50 gospodarstw z terenu województwa łódzkiego, które dokonają samospisu i poinformują o tym Urząd Statystyczny w Łodzi (szczegóły na http://lodz.stat.gov.pl/rolneupominki), Wojewódzkie Biuro Spisowe otrzyma prezenty niespodzianki! Na upominek składać się będą losowo wybrane gadżety spisowe (parasole, koce piknikowe, ładowarki indukcyjne, zestawy piśmiennicze, notesy, smycze, kubki termiczne, torby, powerbanki, pendrive’y i wiele innych).

Aby otrzymać upominek należy:

· wejść na stronę https://spisrolny.gov.pl

· przejść do aplikacji spisowej,

· dokonać samospisu,

· przesłać na adres promocjeLDZ@stat.gov.pl  chęć udziału w akcji  „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!”  wraz z  danymi do wysyłki**, na które należy wysłać upominek,

 

Wszelkich informacji na temat spisu i akcji „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek” można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Łodzi oraz w Gminnym Biurze Spisowym w Kowiesach.

 

Wójt Gminy Kowiesy

/-/ Jarosław Pepka

 

 

 

*  Wysyłka upominków nastąpi po zakończeniu spisu (nie później niż do końca grudnia 2020).
** Przekazując dane kontaktowe wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Urząd Statystyczny w Łodzi w ranach akcji promocyjnej dla użytkowników gospodarstw rolnych z terenu województwa łódzkiego „Spisz się przez Internet i zdobądź upominek!" Pełną informację nt. przetwarzania przez US Państwa danych uzyskacie Państwo na stronie
http://lodz.stat.gov.pl/rolneupominki

 

< wstecz

Licznik odwiedzin

1064

Jesteś tu

  • SPISY 
  • POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 

Dane teleadresowe

URZĄD GMINY KOWIESY
Kowiesy 85
96-111 Kowiesy
NIP: 835-10-30-031   REGON: 000538171


GMINA KOWIESY
Kowiesy 85
96-111 Kowiesy
NIP: 836-18-32-418   REGON: 750148294

 

Bank Spółdzielczy Biała Rawska O/Kowiesy
nr konta: 83 9291 0001 0031 6000 2000 0160

tel. 46 8317026
fax  46 8317081
e-mail: urzad@kowiesy.pl

Czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 do 16.00

Godziny urzędowania

Jak do nas trafić

Copyright Urząd Gminy Kowiesy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
baner toplayer
Koronawirus